Otázky

Je tento program vhodný aj pre začiatočníkov? Nikdy pred tým som do posilky nechodila.

Áno, program je vhodný aj pre začiatočníkov kedže je zostavený podľa toho ako som ja cvičila ked som začínala a viac menej som o cvičení v posilke nič nevedela. Ako správne cvičiť a tipy sú taktiež vysvetlené v programe.

Ja nechcem schudnúť práve naopak, pribrať. Hodí sa tento program aj na to?

Áno presne preto som ho vytvorila a začala cvičiť s váhami. Aby som pribrala/nabrala kedže som celý “život” bola chudá, podvýživená. V programe je vysvetlený celý princíp naberania, osobné typi. a pod.

Rada by som schudla z brucha ale nabrala na zadok. Je to možné? A ak áno ktorý program je pre mňa lepší ?

Tento cieľ chce 99% báb a presne preto som vytvorila tento program aj pre vás, kedže ja do pasu nepriberám bolo mi jasné že nie všetci sú “obdarení” touto genetikou. Ako prvé musíte pochopiť, že program sa nazýva BOOTY, takže naberáte do zadku. Ako náhle sa začnete hýbať, cvičiť, dávať von nejakú energiu telo to pocíti. Preto môžeš vidieť že 80% báb čo cvicí a veľa jedia majú uzke pásy a zadok. Začnete spalovať (z brucha) no naberať na zadok , kedže na to je program zameraný. Ak si chudá a máš trochu vypuklé brucho rozhodne by som šla do klasickeho BOOTY PROGRAMU a nie chudnutia. Ak už máš nadváhu určite si vyber chudnutie s booty programom.

Stačí mi aj posilka na intráku, poprípade ak mám doma nejake kotúče tyč a jednoručky?

Áno, ja sama som začínala najprv v posilke na intráku a úprimne môžem povedať že veľa mojich tréningov sú stále zostavené práve iba z tyče a kotúčov.

Je strava náročna po finančnej alebo časovej stránke ?

Absolutnie nie, práve naopak. Strava je klasická a jednoduchá- “to čo najdeš vkaždej kuchyni”, nie su tam žiadne špecialne bio jedlá, alebo ťažké na prípravu. Kedže som začínala na intráku jedlá som si musela robiť hlavne rýchle a jednoduché a do toho som ešte aj lenivá si variť a nemám na to tolko času. Takže časovo sú to rýchle , a havne klasické jedlá.

Mám bezlepkovu dietu, a mám alergiu na nejaké potraviny. Je vhodný tento program aj pre mňa?

Áno. Myslím, že toto je najlepšie na strave pri cvičení. Jedlá môžte neustále meniť, nahrádzať, obmienať. Máš alergiu na orechy (tuky) ? Orechy jednoducho zameníš za iné tuky. Máš alergiu na mliečne výrobky? Mliečne výrobky zameníš za rastlinné, poprípade za bezlaktozové, ted tie čo môžeš príjmať.

Je potrebné si kupiť protein v prášku, poprípade nejaké iné doplnky?

Absolutne nie, ako je v otázke napísane, je to stále len DOPLNOK.

Ak máte akekoľvek iné otázky, kontaktuje ma na instagrame @bootyprogrambycyntia