Vyber si svoj PDF plán

challenge
NOVÝ PLÁN

HOURGLASS BOOTY PLAN

Hourglass booty plan je nový plán vhodný pre úplnych začiatočníkov ale aj pokročilých. Cvičiť ho môžete doma aj v posilňovni. Výber je na vás. V tomto pláne sa sústredíme na hornú časť zadku a zmenšenie pásu. V hourglass pláne si prvý krát vyskúšate úplne nový split, dostanete chudnutie aj naberanie v jednom a obmeníte obe fázy v priebehu dvoch mesiacov.


HOURGLASS BOOTY PLAN

BOOTY PROGRAM N.2

Je vhodný pre začiatnočníkov ale aj tých ktorý sa nevedia pohnúť z miesta. Zameriava sa na vytvarovanie a zaguľatenie zadku, spevnenie kvadricepsov, zúženie pásu a zmenšenie vrchnej časti tela. V pláne sa nachádzajú nové tipy a rady pri jednotlivých cvikoch, tréningový plán a jedálniček vytvorený na každý deň počas 8 týždňov. Cviky sú zamerané na doma aj do posilky.


BOOTY PROGRAM N.2
challenge
challenge

WEIGHT LOSS N.2

Weight loss N.2 vhodný pre každého kto potrebuje schudnúť. Je zameraný na zredukovanie hmotnosti, vytvarovanie a zaguľatenie zadku, spevnenie kvadricepsov, zúženie pásu a zmenšenie vrchnej časti tela. Tento plán je vhodný pre začiatočníkov ale aj tých ktorý sa nevedia pohnúť z miesta. Nájdete v ňom tréningový plán a jedálniček, ktorý je vytvorený na každý deň počas 8 týždňov. V pláne sú ukázané cviky na doma aj do posilky.


WEIGHT LOSS N.2