image

CYNTIA

Moje meno je Cyntia, mám 21 rokov a už od malička som sa venovala športu, tancu, gymnastike a dokonca som sk- úsila aj parkour. Môj somatotyp je ektomorf, takže som mala vždy drobnú a štíhlu postavu. Až rokmi driny som sa do- pracovala ku svojej vysnenej postave, no išlo to postupne.

Keď som mala 13 rokov, zaumienila som si, že budem mať vypracované “tehličky” na bruchu.

Počas strednej školy, kedy som bývala na internáte, som začala cvičiť vo fitku s náradím ako sú tyče, jednoručky a pod. Mojím cieľom bol úzky pás a veľký zadok. Nemala som žiadneho trénera, pretože okolo roku 2016 neboli takéto postavy “trendy” a každý mi povedal, že nie je možné dosiahnuť veľký zadok bez toho, aby som nenabrala aj na vršku. To ma len nakoplo, aby som si naštudovala všetko o cvičení a naberaní svalstva, keďže slovám “nedá sa” ne- verím. Vedela som teda presne ako cvičiť a pomohla mi aj dobrá genetika, takže viditeľné výsledky sa dostavili už prvý mesiac.

V cvičení sa mi darilo stále viac, zadok pekne rástol a pás ostával naďalej úzky. Začalo si to všímať aj moje okolie a čoraz viac ľudí sa ma pýtalo akú mám stravu a čo cvičím. Preto som sa v roku 2017 rozhodla zverejniť svoj prvý Booty program ešte s mojou dvojičkou a pomohli sme vtedy stovkám dievčat k ich vysnenej postave.

Na nejaký čas som potom program stiahla a cvičila ďalej podľa seba, no opäť sa ľudia začali pýtať na môj cvičebný program. Presvedčilo ma to pustiť sa opäť do toho a posunúť to o level vyššie. Pridala som teda tréningový plán a je- dálniček na chudnutie. Za necelý polrok sa to tak rozbehlo, že som sa rozhodla vytvoriť samostatný eshop.

Za celý ten čas od mojich 13-tich som sa dozvedela plno informácií od rôznych trénerov ale aj ľudí, ktorí sa cvičeniu venovali dlhé roky, či už ako hobby alebo aj súťažne. No hlavne som si to odskúšala sama na sebe a tak ako som začala cvičiť vtedy, cvičím doteraz. Najviac mi fungujú klasické poctivé cviky a kvalitná chutná strava.

A práve v tom je BP by Cyntia taký úspešný. Dáva totiž možnosť si flexibilne prispôsobiť jedálniček podľa seba, k ničomu vás nenúti a vy tak nestrácate motiváciu v dodržiavaní stravy. Verím, že vám môj program pomôže ako už po- mohol stovkám žien (aj mužom) k dosiahnutiu ich vysnívanej postavy, a to bez stresu a s radosťou