BOOTY PROGRAM WEB APP

Na trhu existuje veľa appiek určených na cvičenie, v každej sme ale našli nejaké nedostatky a videli priestor na vylepšenie. Preto sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú “aplikáciu”, ktorá bude jednoduchá, minimalistická, prehľadná a dokonale vyhovie potrebám pri cvičení.

Nachádzajú sa v nej tréningové plány s receptami na mieru vytvorené práve pre vás.

Appka obsahuje kalendár, do ktorého môžete zaznamenávať svoje tréningy a sledovať tak dodržiavanie vašich denných cieľov.
Web App
Treningy

TRÉNINGY

Interaktívne plány pre vybudovanie dokonalej postavy sa vedia prispôsobiť na mieru každému, podľa vašej výšky, váhy, skúsenosti a cieľa, ktorý chcete dosiahnuť.

Ku každému tréningu je k dispozícii videonávod, ktorý vám vysvetlí správnu techniku jednotlivých cvikov.

Tréningy sa pravidelne obmieňajú, aby vás cvičenie stále bavilo a motivovalo. Rovnako môžete očakávať aj maximálnu online podporu nášho tímu, ktorý vám rád poradí a pomôže.

GALÉRIA CVIKOV
Mysleli sme na všetkých, aj na tých, ktorý v posilke nemajú najlepšie vybavenie, na tých čo chcú cvičiť doma, aj na tých, čo si radi obmenia cviky, či majú problém s daným cvikom. Presne z toho dôvodu sme vytvorili “galériu cvikov” kde budete môcť kedykoľvek nahliadnuť a obmeniť si cvik.

RECEPTY

Čaká na vás nespočet receptov, ktoré sú zostavené tak, aby si vedel vybrať naozaj každý. Či už jete mäso, ste vegetariáni, vegáni, pescetariáni alebo máte potravinovú alergiu či intoleranciu.

Zvolíte si na čo máte chuť a jedálniček sa vám vytvorí na týždeň vopred vo forme fotoreceptov. Ku každému receptu je uvedený zoznam ingrediencií a postup varenia aj makra. Všetky recepty sú vytvorené na mieru, jednoduché a rýchle na prípravu, používajú základné suroviny, ktoré sú finančne dostupné.

GALÉRIA JEDÁL
Každý človek má iné chute, alergie možnosti a pod. Niekedy sa zobudíme a máme chuť na sladké, niekedy je to práve naopak. Aby sme vám celú cestu k vysnívanej postave zjednodušili tak sme vám pridali do jedálničku aj časť “galéria jedál”.

A presne toto je celá myšlienka BP. Aby ste si tú cestu užívali a mali priestor si jedálniček prispôsobiť podľa potreby.
Recepty
Kalendar

KALENDÁR

Keďže veľa z vás je pokročilých a nepotrebujú preklikávať videami, receptami, tak sme vám pridali aj “kalendár”, aby ste v tom mali poriadok.

V kalendári si môžete pozrieť čo vás čaká nasledujúci deň/týždeň bez akéhokoľevk rozptylovania.

VAŠE VÝSLEDKY

K dispozícii máte vlastný foto-denníček, vďaka ktorému budete lepšie sledovať svoje pokroky na ceste k vysnívanej postave.

V appke sa postupne budú objavovat aj motivačné okienka o nastavení správneho mindsetu.
Vysledky