image_not_found
BOOTY PROGRAM weight loss gym based 60,00€ / 1 517,28 Kč

Tento program je vhodný pre kohokoľvek kto chce schudnúť , zúžiť pás, vytvarovať celú postavu a zároveň nabrať spevniť ,či zväčšiť zadok. Je hlavne vhodný pre úplných začiatočníkov ktorí o cvičení nič nevedia a zároveň aj pre tých , ktorý sa už dlhšie nevedia pohnúť z “istého bodu”. Pretože niekedy stačí práve urobiť krok späť a vrátiť sa k základom. Veľa žien si myslí, že ak má plochý, malý zadok tak sa doňho nedá nabrať ale je to presne to čo som zvládla ja a stovky ďaľších báb ktoré cvičia či cvičili podomnou. V cene plánu máte aj ONLINE COACHING, to znamená, že sme Vám 24/7 k dispozícií.
Plán je určený pre osobny staršie ako 16r.

Čo sa nachádza v BOOTY PROGRAMe na chudnutie
- Tréningový plán
- Samostatný BOOTY PROGRAM na naberanie
- vysvetlený celý princíp naberania na zadok a zároveň princíp chudnutia
- Osobné tipy pri jednotlivých cvikoch
- Príkladný jedálniček
- Obrázky jednotlivých cvikov s vysvetlením ako ho správne robiť
- Vysvetlený jedálniček a strava tak, aby ste si ho samé mohli tvoriť a tým jesť čo Vám aj chutí a zbytočne sa nenadrapovať jedlom ktoré nechcete
- Vhodný pre úplných zaćiatočníkov ale aj pre pokročilých
- Vhodné aj pre vegetariánov poprípade veganov
- Vhodné aj pre tých čo maju alergiu na lepok/mliečne výrobky (jedla si jednoducho nahradíte tým čo môžte jesť)

Premena
Anonym

Anonym
Recenziu som nenašla, je to staršia premena ale ak máte záujem vidieť viac reakcií, či recenzií, kliknite na instagram @bootyprogrambycyntia do okienka s "recenzie" máme ich tam už stovky. Výsledky za mesiac cvičenia s bp.

Fusek

Fusek
Recenziu som nenašla, je to staršia premena ale ak máte záujem vidieť viac reakcií, či recenzií, kliknite na instagram @bootyprogrambycyntia do okienka s "recenzie" máme ich tam už stovky.

Anonym

Anonym
Recenziu som nenašla, je to staršia premena ale ak máte záujem vidieť viac reakcií, či recenzií, kliknite na instagram @bootyprogrambycyntia do okienka s "recenzie" máme ich tam už stovky.

Nicol

Nicol
Ahojky, posílám fotky postavy - před jsou už asi po necelem měsíci cvičení, ale skoro bez dodržování stravy a po jsou po měsíci pravidelného cvičení a i stravu jsem se dodržovat snažila. Mám starý BP na doma. Vždy jsem to měla tak, že jsem přibírala hlavně do spodního břicha a nohy mi zůstávaly hubené. Sice na fotkách není vidět takový rozdíl, ale určitě se citim mnohem zpevněnější a šťastnější a děkuju za to, co děláš.

Nika

Nika
Ahooj, posílám proměnu po 3 týdnech. Vůbec jsem si nebyla jistá jestli vidím změnu, ale když jsem dneska dala ty dvě fotky vedle sebe, tak nechápu . A už vůbec nechápu holky, které říkají že neměly žádné výsledky a že plány nefungujou. Musíte makat!

Anonym

Anonym
Ahoj. Posielam fotku pred cvičením podľa tvojho programu a fotku po jedenástom dni cvičenia. Jedálniček síce nejak nedodržiavam, ale výsledky cvičenia tam vidno sú ďakujem krásne!

Emma

Emma
Ahoj sice to jeste neni mesic ale vischni posilaji promeny tak ja taky! Musim rict ze jsem fakt necekala ze tohle je vubec mozny a moc ti za to dekuju cviceni me hrozne bavi a dal i motivuje rozhodne budu dal makat!!!

Anonym

Anonym
Ahoj, posielam fotky do súťaže, dva týždne som si riadne odmakala, ani nechápem ako sa niečo takéto môže podariť spravit s telom pokial fakt človek maká. Už som podľa tohto planu schudla no potom prišli časy kedy som nič nestíhala a stále som jedlo objednavala a islo to kúsok hore, tak som sa za tieto dva týždne posnazila a ide tooo (chcela som aj skôr začať ale práve som mala menštruáciu a mne sa vtedy cvičiť nedá ) aspoň skúsim do tej súťaže sa zapojiť Ps: kukaaaj na ten chrbátik to ja som mala o dosť viac tuku na chrbáte a už je menšii vyrážky a jazvy z vyrážok si netreba všímať, mám s tým dlho problém.