About me

Cyntia

Ahojte,
Tí čo ma nepoznáte tak moje meno je Cyntia a mám 20 rokov.

Od malička sa venujem športom ako tanec, gymnastika a dokonca ma na chvíľu chytil aj parkour, takže pohybu a celkovo cvičeniu sa venujem už dlho. Keďže sa venujem cvičeniu od malička a som ektomorf, tak si viete predstaviť ako moja postava vyzerala - malička a chudá. Keď som mala 13 som si zaumienila, že chcem tehličky na bruchu tak som na to začala makať, behavať, upravila som si sama stravu až sa to podarilo haha. To bol asi môj prvý úspech čo sa týka cvičenia a aj sa “podaril”. Popravde môj ciel vždy nebol “mať veľký zadok a úzky pás” to sa zmenilo až keď som mala 16 rokov (teda 4 roky dozadu), do tohto veku sa mi stále pačili úzke chudé nohy.

V tom veku som bola stále na strednej škole a taktiež na internáte , kde som aj začala cvičiť. Tým myslím že som cvičila v posilke na internáte, so základnými pomockami na cvičenie ako je tyč, jednoručky a pod. Prvé výsledky som mala už o mesiac. Keďže som vedela čo presne mám robiť veľmi rýchlo a ľahko sa to začalo na mňa “lepiť” do toho popravde dopomohla aj dobrá genetika. Trénera som nikdy nemala keďže na Slovensku sa v 2016 na takéto “postavy” ešte nikto nezameriaval, čo aj chápem a väčšinou to boli slová ako “nedá sa to” (mať vačší spodok bez toho aby si nenabral na vršok) Tak som si načítala , naštudovala všetko o cvičení naberaní ako to funguje poskúšala a ono to išlo ... Ako som začala cvičiť ľudia sa začali pýtať čo cvičím , ako to robím že mám úzky pás aj napriek tomu že mám vačší zadok. Ľudia sa stále pýtali nech ukážem ako cvičím , čo jem a čo vlastne robím pre takú postavu. Popravde v týchto veciach som dosť velký “old school” takže nečakajte v tréningových plánoch nezmyselné cviky a stravu ktorá sa nedá ani dodržiavať . Keďže som začínala na intráku s intrákovskou kuchynkou tak si viete predstaviť že veľmi sa mi tam vyvárať nechcelo a hlavne kto má na to čas. A ešte k tomu popri škole. Ako prešiel rok od môjho cvičenia a ustavičného pýtania ako cvičim som v 2017 zverejnila prvý booty program a pomohli sme (vtedy ešte s mojou dvojičkou) stovkám babám k ich vysnívanej postave.Neskôr som to na dva roky uzavrela a už som nejakú motiváciu k tomu aby som ďalej šírila to ako cvičím chuť nemala...Ja som cvičila naďalej a ľudia sa zase začali pýtať či to nechcem začať robiť znovu...Nejako ste ma presvedčili a ja som sa zase do toho pustila s tým,že už som pridala aj tréningový plán a jedálniček na chudnutie . Ako sa to rozbehlo za necelý pol rok vás bolo tak veľa že už sa to nedalo stihať odpisovať tak som sa rozhodla vytvoriť eshop. Dopredu vám chcem povedať a oznámiť že v cvičení aj v jedení som není typ na bio potraviny a najnovšie cviky ako drep na jednej nohe s 10 gumami..a možno aj preto som mala tak rýchlo výsledky ... Počas tohto celého obdobia od bodu keď som mala 13 a chcela som tehličky až po naberanie na zadok som sa dozvedela veľa nových informácii od samotných trénerov, ľudí čo cvičia len tak alebo aj od ľudí čo chodia na súťaže ale hlavne od samej seba ako som veci skúšala obmieňala a pod. Ak vám mám ale pravdu povedať tak ako som začala cvičiť 4 roky dozadu tak cvičím doteraz. Aj čo sa týka stravy a aj tréningového plánu.

Ešte posledná vsuvka prečo maju moje baby tak rýchle výsledky, je asi hlavne v tom že v tom maju “voľnú ruku” a same si dokážu vďala BP vytvoriť svoj vlastný jedálniček. Ako som počas týchto 4 rokov cvičila a cvičila aj kamarátky tak som videla že tá strava sa nedá dodržiavať presne od A po Z a potom baby strácajú motiváciu. Preto som sa rozhodla to vytvoriť tak aby to bolo čo najviac flexibilné a hlavne aby ste si vedeli vytvoriť jedálniček aj sami.

Verím že vám tento program pomôže ako už pomohol stovkám babám (aj chalanom) a možno aj pochopíte, že to nie je všetko o tom aby ste sa celý život stresovali čo do úst a aby ste mali obavy z toho ze nebudete mať potom vysnívanú postavu.